Další demonstrační panenky pro rehabilitaci

2. června 2016 v 16:31 | Tere |  Demonstrační panenky pro rehabilitace
Opět jsem byla poctěna zájmem o velké "rehabilitační" panenky, takže jsem neváhala ani na okamžik.


Tentokrát poputují na rehabilitaci Polikliniky Místek do Frídku-Místku. Taková práce mne moc baví, má smysl. Jediné, co mne mrzí je, že se se zákazníky nevidím osobně. Když tak spolu komunikujeme na dálku, jsou to takové laskavé osobnosti, že bych se moc ráda seznámila z očí do očí.


Jen mne vždy zaskočí, jak dlouho trvá sesazování dílů dohromady. U takto velkých panenek je prostě třeba udělat mnohem více stehů. Navíc každý šev kvůli pevnosti sešívám minimálně dvakrát drobným stehem.
Panenky jsou ušity z bavlněného úpletu, českého i švýcarského, a plněny kuličkovým dutým vláknem kvůli snazší údržbě - není tak háklivé na střídání teplot při praní. I tak doporučuji jemné, opatrné praní.


Další výhodou takto velkých panenek je to, že je snadné a levné pořídit jim nějaký obleček. Stačí vyrazit do secondhandu a vybrat pár kousků malého miminkovského oblečení. A že dnes "frčí" oblékat miminka jako velké do džín, nemusí to být jen dupačky.

Musím se přiznat, že jsem ve velkém pokušení udělat jim vlásky. Ale při cvičení by jim jistě překážely. Navíc, klidně vyrazí ven i jen tak.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama